Zwroty i reklamacje

Zwroty: Masz 30 dni!:)

Zwroty są dokonywane po 3-10 dni od otrzymania zwracanego towaru. Środki są zwracane zgodnie z wybraną przez Ciebie metodą płatności przy zamówieniu lub przelewem bankowym na konto.
Szczegółowe zapisy dot. zwrotów są dostępne w naszym regulaminie.

Najłatwiejszy sposób na zwrot?

Jeśli chcesz dokonać zwrotu – prześlij nam mejla na adres zwroty@vava.com.pl wpisując odpowiednie dane z zamówienia. Po prostu przekopiuj tekst poniżej i uzupełnij dane. Pamiętaj, aby mejla wysłać z adresu, który został podany w chwili zamawiania towaru. Spokojnie poprowadzimy Cię przez cały proces. Szczegóły dot. zwrotów znajdziesz w regulaminie.

Zwrot towaru

Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy:

Numer rachunku bankowego na który należy dokonać zwrotu:

Reklamacje: jak ogarnąć reklamacje?

Jeśli chcesz złożyć reklamacje napisz do nas mejla na adres reklamacje@vava.com.pl. Optymalnie skorzystaj z mejla, którego użyłeś do złożenia zamówienia i podaj jego numer. Otrzymasz od nas informacje zwrotną jak działać dalej. Szczegółowe zapisy dot. reklamacji znajdziesz w regulaminie.

O nas

VAVA to marka znana ze swoich przemyślanych produktów technologicznych, a pierwszy projektor marki okazał się prawdziwym hitem. Produkt był tworzony w ścisłym kontakcie z użytkownikami, aby maksymalnie przybliżyć go do ideału urządzenia, na które czekają klienci. W kampanii crowdfundingowej, użytkownicy zarezerwowali setki urządzeń jeszcze w fazie przedprodukcyjnej!

Informacje

Kontakt

Social Media

Copyright @ 2022 vava.com.pl

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping